Haber Detayı
25 Mart 2021 - Perşembe 14:09
 
Uysal, Şehit Yazıcıoğlu'nu kabri başında andı
Büyük Birlik Partisi Kurucu Lideri, Büyük Vatan ve Millet sevdalısı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu şehit edilişinin yıldönümünde Taceddin Dergahı'ndaki kabri başında dualarla anıldı.
GÜNDEM Haberi
Uysal, Şehit Yazıcıoğlu'nu kabri başında andı

SONTELGRAF / ANKARA - Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Büyük Birlik Partisi Kurucu Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun Şehit edilişinin yıldönümünde kabri başında andı.

 

Uysal, “Muhsin Yazıcıoğlu, bugünün kahir ekseriyetinin tavrının aksine doğru bildiğini haykıran ve doğru yol için uğraşan, siyasal hesaplarla değil sahiden Milli kaygılarla fikrine sahip çıkan gerçek bir ‘milliyetçi lider’di. Kendisine duyulan bu özlem ve kaybına dair hüznün, gözyaşının sebebi de taşıdığı müstesna mizacıydı. Vesilesiyle Türk siyasetinin kişiliği ve mümtaz tavrına özlem duyduğu bugün kendisine Allah'tan rahmet başta Kıymetli eşleri Gülefer Hanımefendi, bizler için değerli birer emanet oğulları Furkan bey ve Firuze hanıma, sevenlerine, fikirdaşlarına ve Milletimize baş sağlığı diliyorum. Vesilesiyle Fidan Annemizi de rahmet ve dualarla anıyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: sontelgraf, sıcak haber, yerel haber, Uysal,, Şehit, Yazıcıoğlu'nu, kabri,
Yorumlar
Haber Yazılımı