Haber Detayı
19 Mart 2021 - Cuma 15:45
 
İlk Rus turist kafilesi Dalaman’da çiçek ve lokumla karşılandı
Moskova’nın Domodedovo Havalimanı'ndan 151 kişi ile havalanan uçak, YDA Dalaman Havalimanı'na indi.
TURİZM Haberi
İlk Rus turist kafilesi Dalaman’da çiçek ve lokumla karşılandı

SONTELGRAF / MUĞLA - Moskova’nın Domodedovo Havalimanı'ndan 151 kişi ile havalanan uçak, YDA Dalaman Havalimanı'na indi. 

Moskova’dan 151 kişi ile havalanan uçak, YDA Dalaman Havalimanı'na indi.  Dalaman’a Rusya’dan gelen ilk uçakta bulunan turistlere çiçek ve lokum verildi, ikramlarda bulunuldu.

 

Rus misafirleri karşılayan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz Tuğrul Ayaz, Rusya'nın kendileri için önemli bir pazar olduğunu belirterek, “Gelecek günlerde bölgeye çok sayıda Rus turist beklediklerini belirten söyledi. Ayaz, "Geçen yıl tatil planlarını erteleyen çok sayıda Rus turisti bu sene bölgemize bekliyoruz. Martta ilk defa bölgemize Rus turist kafilesi geliyor. Bu da bizim için çok önemli” diye konuştu.

 

YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz Tuğrul Ayaz, Rusya'nın kendileri için önemli bir pazar olduğuna işaret ederek, “Gelecek günlerde bölgeye çok sayıda Rus turist beklediklerini belirten Ayaz, "Geçen yıl tatil planlarını erteleyen çok sayıda Rus turisti bu sene bölgemize bekliyoruz. Martta ilk defa bölgemize Rus turist kafilesi geliyor. Bu da bizim için çok önemli” diye kaydetti.

 

Rus turistler, daha sonra kendilerini tatil yapacakları yerlere taşıyacak araçlarla havalimanından ayrıldı. (ajansbizim)

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, Rus, turist, kafilesi, Dalaman’da, çiçek, ve, lokumla, karşılandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı