Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 23:47
 
Gökçeada'da kaybolan Komutanlardan iyi haber bekleniyor
Çanakkale'nin Gökçeada ilçesi açıklarında içinde 5 kişinin bulunduğu teknenin batması sonucu bir kişi öldü, kaybolan Jandarma Komutanı Teğmen Musa Bulut ve Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu arama çalışmaları ise devam ediyor.
ASAYİŞ Haberi
Gökçeada'da kaybolan Komutanlardan iyi haber bekleniyor

SONTELGRAF/ÇANAKKALE - Çanakkale'ye bağlı Gökçeada'da 5 kişinin bulunduğu teknenin batması sonucu bir kişi öldü, Jandarma Komutanı Teğmen Musa Bulut ve Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu ise kayboldu. Kaybolan iki komutanı arama çalışmaları devam ediyor. 

Sahil Güvenlik Komutanlığından yapılan açıklamada, Gökçeada Laz koyu önlerinde içinde 5 kişi bulunan özel bir fiber teknenin battığı, iki kişinin yüzerek karaya çıktığı, diğer 3 kişinin kayıp olduğu bilgisinin alındığı belirtildi.

Açıklamada, olay mahalline derhal 1 Sahil Güvenlik helikopteri, 4 Sahil Güvenlik botu ve 1 Sahil Güvenlik Dalış Timinin sevk edildiği aktarılan açıklamada, "Bölgede başlatılan arama kurtarma faaliyetleri neticesinde 1 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştır. Kayıp olan 2 kişinin arama kurtarma faaliyetlerine devam edilmektedir." ifadesi kullanıldı.

Olayda kurtulan iki kişinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gökçeada'da, kaybolan, Komutanlardan, iyi, haber, bekleniyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı