Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 16:02
 
Esnafımız da İYİ olacak
İYİ Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar, Seferihisar ilçesinde esnafı ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi. Başkan Kırkpınar, “İnşallah esnafımız da İYİ olacak” dedi.
SİYASET Haberi
Esnafımız da İYİ olacak

SONTELGRAF/İZMİR - İYİ Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar, Seferihisar ilçesinde esnafı ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi. Başkan Kırkpınar, “İnşallah esnafımız da İYİ olacak” dedi.

Seferihisar esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Kırkpınar, “Esnafımız ciddi sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu biliyoruz. İşyerlerini açamadıklarını, açsalar da siftah dahi yapamadan dükkan kapattıklarını biliyoruz. Kira ve işyerlerinin giderlerini dahi karşılayamadıklarını ve bu yüzden icralık olmaya başladıklarını biliyoruz. İnşallah esnafımızın desteği ile bu sıkıntıları aşıp esnafımızı da güzel günlerini görmek istiyoruz” dedi.

ESNAF KEPENK KAPATIYOR

 

İYİ Parti İzmir İ Başkanı Hüsmen Kırkpınar, kahveci esnafının kahvehanelerinin kapalı olduğunu, kira ödeyemedikleri için işyeri sahipleri tarafından tahliye davası açıldığını ve mahkeme sonucunda işyerlerini terk etmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

Başkan Kırkpınar, “İşyeri kapanan vatandaşlarda büyük sıkıntı yaşıyorlar. Gelirleri kesilen vatandaşlar elde avuçta ne varsa bozdurmaya başladı. Böyle giderse yaşamlarını idame ettiremeyecekleri apaçık ortadadır. Esnaf kepenk, vatandaşımız da evde kombi kapatıyor” diye konuştu.

İYİ SAFLARINA KATILDI

 

İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve beraberindekiler Seferihisar ziyaretinde bazı esnaflar da İYİ Parti saflarına katıldı.

İYİ Parti saflarına katılan esnafa rozetlerini Başkan Kırkpınar taktı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esnafımız, da, İYİ, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı