Haber Detayı
06 Şubat 2021 - Cumartesi 20:00
 
DEVA Partili Hatice Özkal’a öyle bir yorum geldi ki!
DEVA Partisi Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde 1. Olağan Kongresini, Partinin Kurucular Kurulu Üyesi eski AKP Milletvekili Hatice Dudu Özkal’ın da katılımıyla gerçekleştirdi. Yapılan kongre ve Özkal’ın konuşmaları afyonpostasi.com adlı haber sitesinde yayınlanmasının ardından gelen yorumlarda ilginç bir olay yaşandı
GÜNDEM Haberi
DEVA Partili Hatice Özkal’a öyle bir yorum geldi ki!

Kongrede konuşan Özkan, “Deva Partisini 90 kişilik yürekli insan Mart ayında Memleketin kötü gidişatına dur demek adına insiyatif ortaya koydular. Yeni siyaset anlayışı ile kurulan Deva Partisi rekor bir sürede 41 ilde kongre yaparak 1 Temmuz itibari ile seçimlere girmeye hak kazanmıştır” dedi.

Özkal konuşmasında Afyonkarahisar ve memleketi önündeki sorunlara çözüm için sahalarda olacaklarını ve sadece dinlemek değil politika geliştirmekte aktif olacaklarını söyledi.

Afyonpostasi.com adlı haber sitesinde, DEVA Kurucular Kurulu Üyesi eski AKP Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal’ın bu konuşmalarını da içeren bir haber yapıldı.

Haberin başlığı ise “DEVA Partili Hatice Özkal İhsaniye’de konuştu: Memleket kötü gidiyordu yürekli insanlar DEVA partisini kurdu” oldu.

 

Haberin afyonpostasi.com haber sitesinde yayınlanmasının ardından habere yorumlar gelmeye başladı.

Ali Yılmaz adındaki bir okuyucu, “Milletvekilli olduğunda nerdeydin Hatice hanım, ne yüzle milletin karşısına çıkıyorsun yüz var mı sende Bolvadin’e sakin gelme” yorumunu yaptı.

Esas ilginç yorum ise Mustafa Özkal isimli bir okuyucudan geldi.

Mustafa Özkal, “Bu memleket kötüye giderken bu milletvekilinin de katkısı oldu mu acaba? Milletin yüzüne bakamayacak insanlar millete akıl vermeye kalkıyor. Çok yazık. Utanma da kalmamış artık” sözleriyle yorum yaptı.

Afyonkarahisar’da Hatice Dudu Özkal’ın eşinin avukat Mustafa Özkal olması nedeniyle yapılan yorum çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

Kimileri Hatice Dudu Özkal’a eşi bile destek vermiyor eleştiriyor derken kimileri de isim benzerliğinden kaynaklanan bir yorum olabileceğini savunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVA, Partili, Hatice, Özkal’a, öyle, bir, yorum, geldi, ki!,
Yorumlar
Haber Yazılımı