Haber Detayı
16 Temmuz 2021 - Cuma 11:44
 
Demokrat Parti Menemen İlçe Kongresi yapıldı
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında yapılan kongrede Sevim Çoban Demokrat Parti Menemen İlçe Başkanı olarak seçildi.
SİYASET Haberi
Demokrat Parti Menemen İlçe Kongresi yapıldı

SONTELGRAF / İZMİR - Demokrat Parti Menemen İlçe Kongresi yapıldı.

 

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında yapılan kongrede Sevim Çoban Demokrat Parti Menemen İlçe Başkanı olarak seçildi.

 

Kongrede, Menemen İlçe Başkanlığının Faaliyet Raporu ve Kesin Hesap Raporu İlçe Başkanı Adayı Sevim Çoban tarafından okundu, yapılan oylama ile oy birliği ile ibra edilmiş oldu.

 

Kongrede konuşan Başkan Çoban, “Gerçekleştireceğimiz Kongremizin Partimize, İlimize ve Menemen İlçemize Hayırlı ve Uğurlu Olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Ülkemizin kurtuluş reçetesi DP ve kadrolarıdır

 

Divan Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Sait Demir ise “Türkiye görebilenlerin veya anlayabilenlerin ifade edebildiği zor bir dönemden geçiriyor. Bizler Demokrat Partililer olarak Siyasetin yeniden şekillendiği bu süreçte ilçe kongrelerimizin eksik olanlarını tamamlamak maksadıyla çalışmalarımızı süratle devam ettiriyoruz. Demokrat Parti olarak ilçe kongrelerimizi planlanan sürecin tamamlanmasından sonra güçlü bir şekilde halkın karşısına çıkacağız. Böylelikle gücüne güç katacak olan Demokrat Parti, milletin önüne yaşanılan kaostan kurtulmanın reçetesini yeniden sunacaktır.

Ülkemizin kurtulmasının yegâne çaresi ve reçetesi Demokrat Parti ve kadrolarıdır. Türkiye'nin Demokrat Parti'siz geçirdiği yıllar ortadadır ve üzülerek söylemek isterim ki geldiğimiz durum, nokta bellidir “ diye konuştu.

 

Kongre sonunda yapılan seçim sonucu Demokrat Parti Menemen İlçe Yönetim Kurulu Sevim Çoban, Ali Danacıoğlu, Selin Tuna, Hasan Çoban, Rayif Şen isimlerinden oluştu.

 

Yapılan kongreye, DP GİK Üyesi Sait Demir, MKK Üyeleri İsmet Doğan, Ahmet Nedim Turbil, DP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeleriden Müşerref Tuna, Hasan Enet, Cemil Gündoğdu, Buca İlçe Başkanı Besim Toros, Karşıyaka İlçe Başkanı Mevlüt Gür, Çiğli İlçe Başkanı Mehmet Demirci, Bergama İlçe Başkanı Mustafa Karakaya ile DP delegeleri ile Partililer katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demokrat, Parti, Menemen, İlçe, Kongresi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı