Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 21:49
 
Bu kadınların hakkı ödenmez!
İYİ Parti İzmir-Buca İlçe Başkanı Gamze Bilgen ve beraberindekiler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için kolları sıvadılar. İYİ Parti Buca İlçe Teşkilatında bir araya gelen İYİ Partili kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İzmirlilere verecekleri hediyeleri kendileri hazırlamaya başladılar.
YURT Haberi
Bu kadınların hakkı ödenmez!

SONTELGRAF/İZMİR - İYİ Parti İzmir-Buca İlçe Başkanı Gamze Bilgen ve beraberindekiler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için kolları sıvadılar.

İYİ Parti Buca İlçe Teşkilatında bir araya gelen İYİ Partili kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İzmirlilere verecekleri hediyeleri kendileri hazırlamaya başladılar.

İYİ Parti’nin bir kadın hareketi olduğuna değinen İYİ Parti Buca İlçe Başkanı Gamze Bilgen, Genel Başkan Meral Akşener’in izninde tüm kadınların gece gündüz bu ülke için çalışacaklarını ifade etti.

Kadınların sadece yılın bir günü değil her günü anılması gerektiğine işaret eden Başkan Bilgen, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü yapacağımız ziyaretlerimizde kadınlarımıza vereceğimiz hediyeleri kendi el emeği göz nuru olarak kendimiz hazırlıyoruz. Bu konuda kimi arkadaşımız evinden kimi arkadaşımız partimizde hazırlıklarını yapıyor. Bu konuda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.

İYİ Partili kadınların el emeği göz nuru hediyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar gününde İzmirli kadınlara dağıtılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, kadınların, hakkı, ödenmez!,
Yorumlar
Haber Yazılımı