Haber Detayı
20 Şubat 2021 - Cumartesi 13:13
 
Böyle skandal Somali’de bile olmaz
Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener (45) ve Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden (44) korona virüs aşısı oldu. Rüşan Özden’in ve Tolga Erener’in yaşlı veya sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen sıraları gelmeden aşı olmaları dikkat çekti.
GÜNDEM Haberi
Böyle skandal Somali’de bile olmaz

SONTELGRAF/ANKARA - Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener (45) ve Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden (44) korona virüs aşısı oldu. Rüşan Özden’in ve Tolga Erener’in yaşlı veya sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen sıraları gelmeden aşı olmaları dikkat çekti.

Yeniçağ’dan Gamze Dağ’ın haberine göre, Türkiye’de 13 Ocak tarihinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın aşı olmasıyla başlayan aşılama döneminde, önce sağlık çalışanları ve yaşlı vatandaşlara aşı yapılacağı duyuruldu. Ancak sağlık çalışanı veya yaşlı olmamasına rağmen aşı olan kişiler son zamanlarda gündemden düşmemeye başladı.
Giresun’un Görele ilçesinin AKP’li belediye başkanı Tolga Erener 45 yaşında olmasına rağmen Çin menşeili korona virüs aşısı olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Giresun’un Doğankent ilçesinin AKP’li belediye başkanı Rüşan Özden de 44 yaşında olmasına rağmen korona virüs aşısı oldu ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak aşı olduğunu duyurdu.

 

İŞTE UTANMADAN PAYLAŞILAN O FOTOĞRAFLAR

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Böyle, skandal, Somali’de, bile, olmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı