Haber Detayı
06 Kasım 2021 - Cumartesi 22:49
 
AUZEF vize sınavları ne zaman yapılacak?
UZEF (İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi) öğrencileri vize ve fianl sınavlarına yüz yüze mi girecek?
EĞİTİM Haberi
AUZEF vize sınavları ne zaman yapılacak?

UZEF (İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi) öğrencilerince 2021 2022 güz dönemi sınav tarihleri merak ediliyor. AUZEF güz dönemi nasıl yapılacak sorusu sorgulanmakta güz dönemi sınavları online mi yapılacak sorusu gündeme gelmektedir.   İşte AUZEF 2021 2022 takvimi ile ilgili merak edilenler.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınavları 2021-2022 eğitim öğretim yılında açık öğretim programı uygulayan tüm üniversitelerde olduğu gibi yüz yüze yapılacak.  AUZEF sınav tarihlerine göre bir değişiklik olmadığı taktirde güz dönemi sınavlarının yüz yüze yapılacağı belirtiliyor.

 AUZEF SINAVLARI NE ZAMAN?

AUZEF güz dönemi ara sınavları, 13-14 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Öğrencilerin sınav yeri bilgisini içeren sınav giriş belgesini edinmesinin yanında riskli grupta (Covid-19 pozitif / temaslı) bulunan öğrenciler sınavlara ayrı salonda alınacaklar.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGELERİ NASIL ALINACAK?

öğrenciler AKSİS kullanıcı adı ve şifresini kullanarak s giriş belgeleri sınav tarihinden en az 5 gün önce AUZEF Sınav Sistemi adresinden ilan edilir. Öğrenciler, https://esinav.istanbul.edu.tr adresinden belgeye erişebilir.

Sınav giriş belgeleri, her sınav oturumunda sınav bina ve salon girişlerinde kontrol edileceği için öğrencilerin yanında bulunmak zorundadır. Sınav bina ve salonlarına giriş için sınav giriş belgesi üzerinde yazan kurallara uyulmalıdır.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AUZEF, vize, sınavları, ne, zaman, yapılacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı